Meie aadress:

Randvere tee 115
11913 Tallinn

Tel: +372 605 1950

+372 55 573 985

Beauty

Oleme avatud:

Tööpäev.

10:00 - 19:00

Laupäev Pühapäev.

10:00 - 17:00
Beauty
Smaller Default Larger

Recommendation

Beauty
 

Необходимая революция

для выполнения

 липосакции без операции!

Подробнее
Beauty

Массаж

 

Подробнее

Meie teenused

Juuksur
E X I M I A HR77
PÜSIMEIK
Maniküür ja pediküür
Teenused Juuksur
Juuksur

Juuksuri teenused

Kõik inimesed püüavad hästi välja näha ja on selle nimel paljuks valmis. Soeng mängib iga inimese välisilme loomises pearolli. Ning me aitame teil määratleda ja luua just sellise ilme, mille poole te püüdlete, avame teile suuremad võimalused selleks, et alati välja näha ilusa ja moodsana.

 

Ilusalong ILUECOLAND on teil võimalus saada igat liiki juuksuriteenuseid, alates soengu valikust kuni mistahes keerukusega lõikuseni, konsulteerida edasise juuksehoolduse, lõikuse (euroopa tehnikad), soengu (igapäevased, pidulikud, pulmasoengud – mistahes pikkusele), juuste värvimise (mistahes keerukus), juuste taastamine ja hoolduse, keratermia, keemiliste lokkide ja juuste sirgendamise, juuste pikendamise ja straasidega juuksesalkudega seotud küsimustes. 

 

Külastanud meie salongi te mitte ainult loote uue ilme, vaid veedate meeldivalt aega, saades rahulduse meie meistritega suheldes. Juuksuriteenuste osutamise käigus võivad meistrid anda teile konsultatsiooni juuste eest õige hoolduse meetodite kohta, sealhulgas selle kohta, kuidas juukseid õigesti pesta, kuidas õigesti kuivatada, teha soengut ja nii edasi. Saate juuksehoolduse kosmeetiliste vahendite praktilise ülevaate, arvestades teie juukse ehituse ja peanaha tüübi individuaalseid eripärasid.

 

Mistahes tüüpi juuksuriteenuseid osutatakse meie ilukeskuses kiiresti ja kvaliteetselt, individuaalse lähenemise ja juuksurivaldkonna viimaste saavutuste kasutamisega, mistahes keerukusastmega ja kreatiivsusega

Tere tulemast!

01ilu

02individuaalsus

03imetlus

Tere!Kutsume Teid külastama moodsat ja stiilset ilusalongi.

Külastades Meid, rõõmustate Te ennast ja üllatate teisi !

Suspendisse tincidunt aliq uam ante a moll istamero.

Download

  • 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg

ILUECOLAND Online

Оставьте ваше сообщение 24h

Вы всегда можете связаться с нами, оставить свой отзыв или задать вопрос.

 

Оставить сообщение

Hot Offer!

Promotion